فروش انواع الکترود جوشکاری با ارسال رایگان

فروش انواع الکترود نسوز جوشکاری با ارسال رایگان انجام می شود؟ تولید الکترود های جوشکاری در کارخانه های مدرن به چه صورت است؟ بهترین مارک الکترود جوشکاری ایرانی کدام است؟ آیا تمامی تولید کنندگان الکترود های جوشکاری را به صورت رایگان ارسال می کنند؟

به سیمی از جنس فلز که اطراف آن با استفاده از ماده ای به نام فلاکس پوشیده شده است الکترود جوشکاری یا سیم جوش گفته می شود. که معمولا برای دانستن قطر الکترود، قطر بخش فلزی را اندازه می گیرند. و خود فلاکس نیز از مواد گوناگونی مثل :

 • آهک
 • سلولز
 • اکسید سدیم
 • خاک رس
 • آزبست

درست می شود.
هدف استفاده از الکترود جوشکاری پر کردن فضای خالی بین دو فلز بوده و در صنایع مختلف کاربرد دارد، خوشبختانه در حال حاضر تولیدکنندگان بسیاری در سراسر کشور وجود دارد که با فروش انواع الکترود جوشکاری همراه با ارسال رایگان به نقاط مختلف کشور، امکان دسترسی مشتریان به محصولات را به راحتی ممکن می سازند.
و اما دلیل استفاده از فلاکس در اطراف جوش چیست؟ استفاده از فلاکس زمان خنک شدن را کاهش داده و باعث پایداری قوس الکتریکی در فرآیند جوشکاری می گردد در حال حاضر الکترودهای جوشکاری متنوعی ساخته می شوند که هر کدام بر اساس اصول خاصی دسته بندی می شود.

اصولی که در دسته بندی الکترود ها تاثیر گذارند به شرح زیر می باشند:
جنس الکترود های جوشکاری شامل موارد زیر است که اولویت اول را در بسته بندی محصول را دارد:

 • آلومینیومی
 • فولاد
 • کم کربن نزن
 • فولاد نیکلی
 • پوشش فلاک شامل موارد
 • الکترود سلولزی
 • بروکلی
 • قلیایی با پودر آهن می باشد

و از لحاظ ضخامت نیز شامل موارد زیر است:

 • پوشش خیلی ضخیم
 • پوشش ضخیم
 • پوشش مانتو
 • و پوشش نازک

هر کدام از الکترولیت ها با توجه به ویژگی های خاصی که دارند در صنعت خاصی استفاده می شوند. مثلاً الکترود جوشکاری استیل با مفتول زنگ نزن برای ارتباط بین دو قطعه استیل که در حالت عادی در محیط‌ های دارای خوردگی با دمای بالا استفاده می شود.
حال اهمیت فلاکس در جوشکاری ها چیست؟ و چرا دانستن موارد فوق باعث خرید محصولی مناسب می شود؟
وجود فلاکس دراطراف سیم جوش باعث پایداری قوس الکتریکی در عملیات جوشکاری می شود. همچنین وجود فلاکس برای بوجود آوردن گاز نگه دارنده موثر است. همان طور که گفته شد باعث کاهش زمان خنک شدن، ومنجر به پایداری قوس الکتریکی در فرآیند جوشکاری می گردد. علاوه بر این، ماده ی فلاکس برای به وجود آوردن گاز نگه‌ دارنده و ایجاد سرباره مورد استفاده قرار می گیرد.

الکترود از لحاظ ساخت شامل موارد زیر می شود:
قیمت الکترود
انواع الکترود جوشکاری استیل از لحاظ کاربرد

الکترود با مفتول فولاد زنگ نزن یا الکترود با مفتول فولاد کم کربن: الکترود با مفتول فولاد زنگ نزن یا الکترود با مفتول فولاد کم کربن به طور معمول این نوع الکترود ها برای بر قراری اتصال یعنی جوشکاری بین قطعات استنلس استیل استفاده میشود این نوع فولاد به طور معمول در محیط های دارای خوردگی و دماهای بالا به کاربرده میشوند.
مثلا برای جوش کاری فولاد با گرید SS316L در محیط اسیدی از الکترود های روتیلی با مفتول مغزی حاوی نیکل کروم و مولیبدن استفاده میشود.
دانستن تمام اطلاعات گفته شده، کمک شایانی به انتخاب محصولی مناسب خواهد کرد. و نداشتن اطلاعات لازم در رابطه با الکترودهای جوشکاری، مسلم است که انتخابی نامناسب خواهیم داشت پس بهتر است تمام خریداران قبل از خرید، در رابطه با الکترود های جوشکاری اطلاعات کاملی به دست بیاورند.

و اما انواع الکترود جوشکاری از نظر پوشش فلاکس:

 • پوشش قلیایی: این پوشش که برای قطبیت دی سی (DC+) دیزاین شده است، سربار تولید شده به وسیله این سیم جوش، سبک تر از بقیه بوده و برای تمام حالات جوشکاری مناسب است.
 • پوشش رتیلی (آهن ارا ): این نوع سیم جوش که برای قطبیت ACو DC مناسب است. و برای حالات جوشکاری مستقیم،سربالا و مایل مورد استفاده قرار می گیرد.

مزیت استفاده از این نوع سیم جوش، قدرت تحمل بالا ترک گرم و ضد زنگ بودن آن می باشد که معمولا قوسی پایدار ایجاد می کنند.

 • رتیلی با پودر آهن یا اکسید سیلیس: در این نوع الکترود علاوه بر روتیلی شامل اکسید سیلیس از پودر آهن نیز استفاده شده است که باعث افزایش غشای تشکیل شده اطراف حوضچه مذاب می گردد. که این پوشش در قطبیت های AC و DC قابل استفاده است.
 • الکترود سلولوزی ( اهن ارا): اکثر حجم این الکترود ها از (Cx Hy O2) درست شده است که موقع سوختن این ماده، معمولا گاز هیدروژن و اکسیژن آزاد می شود. که این امر سبب جلوگیری از نفوذ گاز های مخرب دیگر می شود. به همین دلیل از این الکترود ها در اتصال لوله های انتقال نفت و گاز استفاده می گردد. از ویژگی دیگر این الکترود ها افزایش دمای محیط در حین عملیات جوشکاری می شود که این امر نیز سبب نفوذ زیاد جوش در داخل محل اتصال می گردد.

در حالت کلی کاربرد الکترود استیل ها با توجه به محیط کاربردی آنها مشخص می شود. در واقع استانداردهایی وجود دارد که مشخص کننده کاربرد و قابلیت های الکترود می باشد.
مثلا: در برخی از جوشکاری ها از الکترود بدون فلاکس (FILLER)استفاده می شود.

مانند جوشکاری TIG و در بعضی دیگر از جوشکاری ها که در محیطی انجام می شود که دارای رطوبت است در اینصورت از الکترود های پوشش دار استفاده می شود. که این پوشش ها با توجه به قطرشان ، کاربرد های متفاوتی دارند.
امروزه شرکت های مختلفی سیم جوش ها را با تنوع بسیار بالا تولید کرده و  فروش انواع الکترود جوشکاری با ارسال رایگان صورت می گیرد که این مورد تاثیر بسزایی در امر فروش محصولات داشته و مشتریان به راحتی می توانند در آدرس مشخص شده محصول خود را تحویل بگیرند.

در حالت کلی فروش انواع الکترود جوشکاری با ارسال رایگان و به صورت عمده می باشد که از قیمت بسیار پایینی برخوردار هستند.در واقع ارسال رایگان این شرایط را مهیاء کرده است که تمامی مردم در هر نقطه ای از ایران به راحتی و بدون خرج هزینه اضافه بتوانند به محصول مورد نیازشان دسترسی پیدا کنند.

در ویدئو زیر فیلمی از فرایند جوشکاری که با سرعت 10000 فریم بر ثانیه تهیه شده است را مشاهده می نمایید.

فروش الکترود جوشکاری با قیمت مقرون به صرفه

فروش الکترود جوشکاری با قیمت مقرون به صرفه

به دلیل اینکه ایران به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان الکترود جوشکاری می باشد به همین دلیل فروش الکترود جوشکاری با قیمت مقرون به صرفه انجام شده و قیمت نهایی محصول از تولید تا مصرف با افزایش چندانی رو به رو نمی شود. لازم به ذکر است که در بعضی مناطق ،قیمت فروش الکترود جوشکاری به صورت کیلویی حساب می شود.

الکترود ها مفتول فلزی همراه با پوشش خاص هستند که قطر آنها بر حسب قطری مغزی محاسبه می شود و جنس روکش به کار رفته در ساخت الکترود جوشکاری معمولا از موارد زیر می باشد.

 • آهک
 • سلولز
 • اکسید سدیم
 • خاک رس
 • آزبست

هدف اصلی استفاده از الکترود های جوشکاری پر کردن فضای بین دو قطعه فلزی می باشد. معمولا الکترود ها دارای تنوع بالا بوده و قیمت آنها بسته به نوع اندازه و قطر، تغییر می کند. اگر قصد خرید عمده این محصولات را دارید در اینصورت با تخفیف ویژه ای می توانید محصول را با قیمت خیلی پایین تر از قیمت واقعی خریداری نمایید.

عرضه الکترود جوشکاری با ارسال رایگان

عرضه الکترود جوشکاری با ارسال رایگان

ارائه خدمات اضافه به مشتریان همیشه باعث رضایت و افزایش فروش محصول خواهد بود، که ارسال رایگان محصول به آدرس مورد نظر مشتری، یکی از بهترین راهکار ها برای جلب توجه مشتری می باشد. عمده فروشان و تولید کنندگان الکترود جوشکاری نیز با امکان عرضه الکترود جوشکاری با ارسال رایگان توانسته اند ضمن جلب رضایت مشتریان میزان فروش را نیز در حد قابل توجهی افزایش دهند.
در واقع فروش الکترود جوشکاری که از مهم ترین و اساسی ترین ابزارآلات صنعتی می باشد هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری امکان پذیر بوده و مردم در هر نقطه ای از ایران می توانند با سفارش محصول مورد نظر در جلو دربشان، محصول را دریافت نمایند و هزینه های جانبی را به مقدار قابل توجهی کاهش دهند.
همان گونه که گفته شد راه های مختلفی برای سفارش کالا وجود دارد که میتوانید با مراجعه به دفاتر فروش و یا تماس با نمایندگان فروش کالا مورد نظر را سفارش دهید.البته آسان ترین و کم هزینه ترین روش خرید الکترود جوشکاری ، خرید آنلاین می باشد.
در حال حاضر فروشگاه های آنلاین معتبری وجود دارد که با ارائه محصولات با کیفیت با قیمت پایین تر از بازار آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند.
شما نیز می توانید به راحتی و بدون پرداخت هزینه اضافه از تمامی وب سایت ها بازدید کرده و پس از مقایسه قیمت محصول  در وب سایت های مختلف اقدام به خرید کنید.

تولید الکترود جوشکاری در کارخانه های مدرن

تولید الکترود جوشکاری در کارخانه های مدرن

امروزه پیشرفت تکنولوژی تولید بسیاری از محصولات را با تغییر رو به رو کرده و باعث تولید محصولات فوق العاده با کیفیت با قیمت مناسب شده است. بر کسی پوشیده نیست که زیاد بودن مدت تولید محصول از لحاظ تامین هزینه کارکنان و تجهیزات مقرون به صرفه نبوده که در نهایت منجر به تولید محصولات محدودی می شود در اینصورت نیز قیمت محصول به صورت اتوماتیک افزایش می یابد.

خوش بختانه امروزه به دلیل وجود دستگاه های نوین که از جدیدترین متدهای فناوری تبعیت می کنند، مرحله و زمان ساخت محصولات به حداقل رسیده که در اینصورت در بازه زمانی کوتاهی، محصولات زیادی تولید می شوند که این عامل به نوبه خود در کاهش قیمت محصولات تاثیر گذار است. چون هرچه میزان محصول در بازار کم باشد به همان نسبت قیمت محصول افزایش پیدا خواهد که که اتفاق خوبی نیست.
تولید کنندگان پس از درک ، نیاز شدید کشور به این محصول تمام تجهیزات کارخانجات را بروز کرده و با بهره مندی از متخصصین این کار، گام های موثری در بهبود کیفیت و کاهش قیمت این محولات فوق العاده مهم برداشته اند.
در حال حاضر در ایران با استفاده از متد های روز دنیا انقلاب جدیدی ایجاد شده و الکترود های جوشکاری تولید شده، به اکثرکشورهای آسیایی و اروپایی نیز صادر می شوند و تولید کنندگان داخلی به عنوان رقیب بزرگ، در مقابل بهترین شرکت های تولید کننده سیم جوش در دنیا تبدیل شده اند.

سفارش الکترود جوشکاری به قیمت تولید

سفارش الکترود جوشکاری به قیمت تولید

خریداران برای اینکه بتوانند سفارش الکترود جوشکاری را به راحتی بدهند بهتر است از طریق وب سایت های معتبر شرکت ها اقدام به خرید کنند چون در اینضورت الکترود جوشکاری به قیمت تولید به دست مشتری خواهد رسید و پرداخت هزینه های جانبی به صورت اتوماتیک حذف می شود. و یا مشتریانی که به صورت عمده الکترود جوشکاری را خریداری می کنند میتوانند با تماس با نمایندگان فعال در زمینه فروش الکترود جوشکاری و یا مراجعه به کارخانجات تولید به صورت مستقیم، الکترود جوشکاری را خریداری نمایند.
ولی چون در بعضی مواقع امکان مراجعه حضوری به دلیل فاصله مکانی ممکن نیست بهترین و آسان ترین راه ارتباط با نمایندگان فروش الکترود جوشکاری، اینترنت می باشد.

بهترین مارک الکترود جوشکاری ایرانی و وارداتی در بازار

بهترین مارک الکترود جوشکاری ایرانی و وارداتی در بازار

امروزه الکترود ها معمولا در مدل و اندازه های مختلف ساخته می شوند که استفاده از مواد اولیه فوق العاده با کیفیت باعث تولید بهترین مارک الکترود جوشکاری ایرانی در بازار شده است. یکی از بهترین مارک های الکترود جوشکاری، الکترود با مفتول فولاد کم کربن است که در بازار موجود می باشد. که این الکترود به وسیله متخصصان ایرانی ساخته شده و کارایی زیادی در صنعت دارد.

اگر شما نیز جزء آن دسته افرادی هستید که به دنبال بهترین مارک الکترود جوشکاری ایرانی و وارداتی در بازار می گردید، بهتر است برای خرید محصولی با کیفیت با نمایندگان فروش ارتباط برقرار کرده و تمام اطلاعات لازم را در رابطه با محصول مورد نطر کسب کرده و سپس اقدام به خرید کنید.

خوش بختانه دنیای مجازی امکان مقایسه هزاران محصول را تنها با چند کلیک ممکن ساخته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.