پیراهن مردانه رسمی پادشاه بی چون و چرا محصولات

پادشاه بی چون و چرای پارچه های پیراهن، پنبه برای قرن ها انتخاب افراد آگاه بوده است و یک پارچه پنبه‌ای ریز بافته شده، تمام ویژگی‌هایی را که یک مرد می‌تواند از پیراهن مردانه رسمی که می‌پوشد، رسانایی خوب گرما و رطوبت، دوام، صافی، و توانایی شکل گرفتن هنگام اتو کردن را نشان دهد.

الیاف مصنوعی اگرچه آنها مانند پنبه خواص مطلوبی ندارند، اما الیاف ساخته شده توسط انسان به دلیل توانایی آنها در انجام یک کار قابل قبول با قیمت پایین، تأثیر زیادی بر صحنه پیراهن گذاشته است و این الیاف که اغلب در برابر چروک و لکه مقاوم هستند، نقش مهمی در لباس مردانه دارند و خواهند داشت و اگرچه توصیه می‌کنم از پیراهن‌هایی با بیش از 50 درصد الیاف مصنوعی دوری کنید، اما برای صرفه‌جویی در بودجه، ممکن است جایگزین مناسبی باشند.

پیراهن مردانه رسمی

یک پارچه لوکس که به دلیل براق بودن و پوشش سبک آن به راحتی قابل تشخیص است، برای اکثر افراد توصیه نمی شود، زیرا هزینه های نگهداری بالا و دوام طولانی مدت کم است و اما این فقط نظر من است!

سفید – رایج ترین رنگ پیراهن؛ از لحاظ تاریخی بر صحنه تسلط داشته است و در ابتدا تنها انتخاب یک جنتلمن بود و بی رنگ بودن یقه و سرآستین مرد نشان می داد که او مجبور نیست کار کثیف انجام دهد.

به پیراهن‌های رنگی با شک نگاه می‌شد، زیرا تصور می‌شد برای پنهان کردن لکه‌ها رنگی شده‌اند و تا به امروز، سفید هنوز به عنوان رسمی ترین رنگ حاکم است و محبوبیت آن با خیال راحت آن را در بین لباس های نمادین یک مرد قرار داده است که هر کجا که باشید، یک مرد می تواند با خیال راحت تصور کند که یک پیراهن سفید هرگز بی جا نخواهد بود.

تسلط آبی بیشتر به توانایی آن در تمجید از چهره بیشتر مردان مربوط می شود تا میراث و محبوبیت رنگ آبی در ایالات متحده به شدت افزایش یافت زیرا بیشتر و بیشتر تولیدکنندگان خارج از قفسه به دنبال رنگ ها و الگوهایی بودند که بفروشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.