پخش مستقیم الکترود 6010و6013 

پخش مستقیم الکترود استیل 6010و6013  در شرکت ما همراه به صورت عمده امکان پذیربوده است واین نوع از الکترودها در چه صورتی می توانند فروش فوق العاده ای را پشت سر گذارند؟

  پخش الکترود

پخش مستقیم الکترود برای تمامی کشور امکانپذیرشده است این پخش برای هر دو طرف معامله بسیار پرسود تلقی می گرددبه صورتی که در پشت این پخش مستقیم قیمت کمتر و کیفیت بهتر محصول پنهان شده است و زمانی خودرا آشکار می سازد که خریدار با رضایت خود از اعتماد به فروشنده معامله پرسودی را انجام داده باشد.
پخش الکترود گرافیتی 6010 و 6013 از جمله مواردی است که کمتر به چشم خورده است زیرا که بیشتر فروشندگان مانور خود را برروی الکترودهای پرکاربرد قرار داده اند.
شرکت ما نیز این فرصت را غنیمت شمرده است و با انجام چنین معاملاتی  اول در پی رفع نیاز جامعه باشد و دوم به فکر خریداران این گونه محصول بیاید.
پخش مستقیم الکترود دارای ویژگی هایی است که باعث پیشرفت و ترقی فروش در بازار های متنوع الکترود سراسر کشور می گردد به صورتی که تمامی مشتریان الکترود به دلیل راحتی پخش مستقیم می توانند نیاز خود در کمترین زمان ممکن برطرف سازند و موفق به خرید الکترود با کیفیت گردند.

  پخش الکترود

ویژگی های الکترود 7018 در جوش فولاد

این نوع الکترود از انواع الکترود کم هیدروژن بوده برای جوشکاری در همه حالت های ممکن مناسب است و با جریان متناوب و مستقیم قطب معکوس  الکترود نسوز مثبت مناسب است.
تمامی ویژگی های الکترود 7018 آما در تولید جوش سالم روی فولاداست و ویژگی بارز آن جوشهای فولادهای کم آلیاژ با مقاومت یا محدوده مقاومتی می باشد.
از دیگرویژگی های الکترود 7018جوش صاف ، قوس آرام، نفوذ کم ( به داخل فلز مبنا) پاشش خیلی کم و سرعت جوشکاری زیاد است.
این الکترود روپوش از جنس قلیایی داردکه میزان هیدروژن این روپوش باید کنترول گردد و زمان استفاده ازآن حتما به نحو خشک سازی الکترود توجه فرمایید.

الکترود 6013

قیمت الکترود 7018 از برند آما

در بسیاری از سایت های فروش قیمت الکترود 7018از برند آما به صورت فروش جزی ارائه می گردد که البته این قیمت بسیار متغییر هست امکان اینکه سایت های متعدد قیمت های متنوع نمایش دهند بسیار زیاد است.
در سایت های که قیمت این محصول ار به صورت عمده قرار می دهند تغییر هر روزه قیمت کار آسانی نیست به این صورت که در هر روز امکان تغییر آن زیاد و فروشنگان آن ترجیح می دهند که قیمت را به صورت تلفنی به مشتریان اعلام دارند.
در تعیین قیمت الکترود 7018 کارخانجات تولیدی این محصول بسیار تاثیر گذارند چرا که قیمت اولیه محصول را این کارخانه ها معین می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.