ملحفه یکبار مصرف ارومیه در ایران رتبه 1 را آورد

ملحفه یکبار مصرف ما یک جایگزین مقرون‌به‌صرفه برای روکش‌های بالش قابل شستشو هستند و برای استفاده تک بیمار در یک محیط پزشکی یا بازدیدکنندگان موقت در خانه مراقبت، هتل، خوابگاه، خانه و موارد دیگر ایده‌آل هستند و این ملحفه یکبار مصرف ارومیه را می‌توان پس از استفاده دور انداخت و آن را برای مکان‌هایی که از بسترهای زیادی عبور می‌کنند مناسب می‌کند و دردسر شستن و خشک کردن مداوم را از بین می‌برد.

بی اختیاری اصطلاحی است که برای توصیف دفع غیر ارادی ادرار یا مدفوع استفاده می شود و اگرچه بی اختیاری در زنان و افراد مسن شایع تر است، اما بی اختیاری می تواند برای هر فردی در هر مرحله از زندگی رخ دهد و تقریباً از هر 4 نفر 1 نفر در مقطعی از زندگی خود با بی‌اختیاری ادرار زندگی کرده‌اند (و آن‌ها هستند که به آن اعتراف می‌کنند) و بر اساس تحقیقات بازار Persistence، این رقم ناشی از افزایش جمعیت پیر و افزایش آگاهی و پذیرش محصولات بی اختیاری است.

هنگامی که بی اختیاری کنترل نشود، می تواند احساس اضطراب، استرس و خجالت را ایجاد کند و در بدترین حالت، می‌تواند افراد مبتلا را در خانه خود زندانی کند، زیرا نگران این هستند که اگر خانه را ترک کنند، دچار حادثه ناگواری می‌شوند و اما بی اختیاری نباید چنین تأثیری در زندگی روزمره داشته باشد.

ملحفه یکبار مصرف ارومیه

در Beaucare، ما طیف گسترده‌ای از محصولات بی‌اختیاری بی‌اختیاری محتاطانه را به فروش می‌رسانیم تا به افراد در هر سنی کمک کنیم تا بی‌اختیاری ادرار را مدیریت کنند، و به آنها اعتماد به نفس می‌دهیم تا هر زمان که بخواهند هر کاری که می‌خواهند انجام دهند.

برای برخی، کنترل بی اختیاری در شب می تواند بزرگترین نگرانی باشد و برای غلبه بر این چالش و کمک به شما برای داشتن خوابی بدون استرس، مجموعه ای از ملحفه های قابل شستشو و یکبار مصرف قابل اعتماد بی اختیاری را به فروش می رسانیم.

این ملحفه‌های بی‌اختیاری که برای استفاده در خانه (یا در مسافرت‌های دور از خانه) عالی هستند، یک لایه جاذب و ضد آب برای محافظت از تشک در برابر نشت ایجاد می‌کنند و برای شدت‌های مختلف شرایط مناسب هستند و اما کدام برگه های بی اختیاری برای شما مناسب است؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.