قیمت عمده  الکترود ۷۰۱۸ آما

قیمت عمده الکترود استیل را باید از شرکت های تولید عمده  این محصول خواستار شد چرا که این قیمت ها و فروش های این چنینی از پس شرکت های تولیدی عمده بر خواهد آمد.

خرید الکترود 7018 آما در انواع سایزها

خرید الکترود 7018 آما در انواع سایزها الکترود نسوز امکان پذیر شده است. خرید الکترود آما از جمله خریدهایی است که کیفیت تضمین شده محصول همواره همراه خرید شما خواهد بود.
سایز های شناخته شده که از جمله 0/8، 2، 3،4،5، می باشند در برند آما موجود هستند چرا که این برند همواره از جمله برندهای مطرح کشوری می باشد.
الکترود7018 و الکترود میکا 4 از جمله الکترودهای پرکاربرد می باشد که در صنایع مختلف کاربردهای متعددی را دارد و می تواند در بسیاری از فعالیت ها و کارها سودمند واقع گردد. این محصول پر کاربرد با توجه به ویژگی هایی که دارد توانسته نظر بسیاری را به خود جلب نماید.

خرید الکترود 7018 آما در انواع سایزها

کارخانه تولید الکترود آما

کارخانه تولیدالکترود آما  که در تهران واقع گردیده است این کارخانه در سال 1338رسما تاسیس شد و ظرفیت سالانه ان حدود 440 تن در سال بود که بعد از انقلاب این ظرفیت بسیار افزایش یافت زیرا که ساخت و ساز های متععد در این دوره ظهور کردند و نیاز داخلی نیز افزایش پیدا نمود.
هم اکنون این شرکت بزرگترین واحد تولیدی الکترود در خاورمیانه  به شمار می اید که سالانه چیزی حدود 45000 هزار تن الکترود در انواع مختلف تولید می کند و نیاز های کشور را شناسایی نموده در پی ارتقای کارخانجات خود می باشد.

این کارخانه با داشتن چنین سابقه ی درخشانی بیشتر تمرکز خودرا بر روی تولید الکترود مرغوب نهاده است همچون الکترود میکا نمره 3 تا مصرف کنندگان آن بدون ایجاد مشکلی بتوانند راحت تر از این محصول استفاده نمایند.

قیمت عمده الکترود 7018آما

شما خریداران گرامی برای آنکه از قیمت الکترود 7018آما اطلاع بیابید می توانید مستقیم به شرکت این محصول مراجعه نمایید.
اما در این شرکت خرید محصول به صورت تناژهای بسیار بالا صورت می پذیرد چرا که فروش خرده در این شرکت راهی ندارد به همین خاطر اگر شما در تناژهای کمتر تمایل به خرید دارید می توانید به شرکت ما مراجعه فرمایید ما به شما ارائه قیمت عمده الکترود را داریم به علاوه می توانیم در فروش بر روی تناژهای متعدد تخفیفاتی نیز برای شما قایل شویم.

قیمت عمده الکترود 7018آما

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.