فروش اینترنتی الکترود با نازل ترین قیمت

آیا فروش اینترنتی الکترود با نازل ترین قیمت ممکن است؟ کدام برند ها بزرگترین مبدا تولید الکترود با بهترین قیمت هستند؟ آیا صادرات الکترود درجه یک با ارسال فوری انجام می شود؟ وارد کننده های برتر در حوزه الکترود استیل خارجی کدام ها هستند؟
سیم جوش یا الکترود جوشکاری نوعی مفتول فلزی است که توسط لایه ای به اسم فلاکس پوشیده شده است. که قابلیت عبور جریان برق را دارد.
الکترود جوشکاری اسم های دیگری مانند سیم جوش مفتول فلزی یا گرافیتی نیز دارد.

در واقع با استفاده از سیم جوش ها میتوان عملیات جوشکاری را انجام داد. روش های مختلفی برای دسترسی به الکترود جوشکاری وجود دارد که فروش اینترنتی الکترود با نازل ترین قیمت یکی از آنهاست.
الکترودهای جوشکاری دارای تنوع زیاد بوده و در اندازه های مختلف ساخته می شوند. مثلا الکترود استیل یکی از وسایل مورد نیاز برای جوشکاری فولاد به حساب می آید. این الکترود جوشکاری برای جوش سایر فلزات ضد زنگ نیز استفاده می شود که به درجه حرارت بالایی نیاز دارند.بخش اصلی استفاده از الکترود جوشکاری مراکز صنعتی هستند که به الکترود های زیاد با قیمت مناسب نیاز دارند.
امروزه بحث تکنولوژی در هر صنعتی، دخیل شده و کمک زیادی به کارکنان درتسریع کارهایشان کرده است.

بر کسی پوشیده نیست که فروش اینترنتی امروزه بسیاری از مشکلات را حل کرده و سرعت کار را چندین برابر افزایش داده است. خریداران با استفاده از سایت های معتبر ارائه دهنده محصولات می توانند از کیفیت و قیمت محصولات در فروشگاه های آنلاین متفاوت بازدید کرده و بهترین محصول را با کمترین قیمت خرید کنند. که فروش اینترنتی الکترود نیز مبرا از این بحث نبوده و امکان خرید عمده را به مشتریان داده است.

لازم به ذکر است که اکثر خریداران امروزه در پی اطلاع از قیمت روز بازار هستند که خوش بختانه راه های مختلفی برای اطلاع از قیمت وجود دارد که مراجعه به وب سایت فروشندگان یکی از سریع ترین و راحت ترین راه ها می باشد. دسترسی به وب سایت به صورت شبانه روز یکی از مزیت های اصلی فروش اینترنتی الکترود می باشد ، در صورتی که در دنیای واقعی و بدون دخیل فضای مجازی چنین امکانی برای خریداران وجود نداشته و اطلاع از اجناس جدید و قیمت روز کاری دشوار خواهد شد.
اما مقایسه قیمت، چندین وب سایت خیال خریداران را راحت کرده و باعث جلب اعتماد مشتریان می گردد.
نکته مهم دیگری که وجود دارد حذف واسطه ها در فروش محصولات، تاثیر بسزایی در کاهش قیمت محصول نهایی داشته و از افزایش بی دلیل قیمت نهایی محصول جلوگیری می کند که این عامل دلیل اصلی رضایت مشتریان است.

فروش اینترنتی الکترود  نیز با نازل ترین قیمت باعث حذف واسطه ها شده و امکان فروش به سراسر کشور و یا حتی به کشور های دیگر را نیز ممکن ساخته است.

وارد کننده برتر در حوزه الکترود خارجی

وارد کننده برتر در حوزه الکترود خارجی

به قطعه ای که یک قسمت آن به بخش فلزی مثل الکترونیک و یا ماده نیمه رسانا متصل شده و بخش دیگر با فلز تماس دارد، الکترود خارجی گفته می شود. که موقع جوشکاری قسمت غیر فلزی به جریان الکتریسیته وصل می گردد.
الکترود یک قطعه فلزی است که دارای پوشش فلاکس می باشد. و اهمیت فوق العاده ای در بسیاری از صنعت ها دارد.در حال حاضر وارد کنندگان بسیاری در کشور وجود دارد که محصولات فوق العاده با کیفیتی را به دست مردم می رسانند.
و راه های مختلفی برای دسترسی به این واردکنندگان الکترود نسوز وجود دارد که آسان ترین و سریع ترین آن، مراجعه به نمایندگان فروش و کسب اطلاعات لازم از آنان است که باعث پیدا کردن سریع وارد کننده برتر در حوزه الکترود خارجی می شودT چون وجود وارد کنندگان بسیار، دربخش های مختلف ایران امکان اطلاع از تمامی وارد کنندگان را دشوار کرده و در برخی مواقع دسترسی به آنان کمی زمان بر خواهد بود.
در حالی که تمامی وارد کنندگان به نوعی از هم اطلاع داشته و میتوانند کامل ترین اطلاعات را در اختیار مشتریان قرار دهند.

بزرگترین مبدا تولید الکترود

بزرگترین مبدا تولید الکترود

قابلیت ها و ویژگی های الکترود های جوش باعث استفاده در بسیاری از موارد صنعتی شده است مخصوصا در اصفهان استفاده از سیم جوش در ساخت بسیاری از صنایع مورد نیاز بوده و مبدا تولید آن نیز به حساب می آید.

استان های دیگری نیز در کار تولید و استفاده از سیم جوش فعالیت دارند ولی استانهای صنعتی در سطح گسترده تری به این کار مشغول بوده و معمولا با قیمت بسیار کمی سیم جوش ها را خریداری می کنند.
فروشگاه های بسیاری وجود دارد که ارائه دهنده الکترود های جوشکاری به صورت عمده و خرده هستند ولی بزرگترین مبدا تولید الکترود شهرهای صنعتی  مثل اصفهان بوده و معمولا بخش عمده ای از نیاز های کشور را تولید می کنند.
کارخانجات زیادی وجود دارد که با دادن نمایندگی فروش به شرکت های مختلف با قیمت تولید محصولات را به فروش می رسانند و در برخی مواقع نیز با تخفیف چند درصدی ، محصول را با قیمت بسیار کمی به فروش می رسانند که این باعث رضایت بسیاری از مشتریان می شود.

لازم به ذکر است که سهم صادرت ایران طبق تعرفه ۸۵۴۵۱۱ , ۸۵۴۵۱9 در بازار جهانی حدود 11.1 میلیارد دلار است و بزرگترین کشور های صادر کننده الکترود جوشکاری چین، هند، اسپانیا و ژاپن می باشند که در 3 سال گذشته حدود 310% رشد داشته اند.
تولید کنندگان الکترود با استفاده از استاندارد مشخص در ساخت و بسته بندی محصولات در ابعاد مختلف، با به کارگیری اصول صحیح بازار یابس توانسته اند محصولات خود را به بازار های بین المللی نیز صادر کنند.

تجارت الکترود با بهترین قیمت

تجارت الکترود با بهترین قیمت

مراکز فروش زیادی در سطح ایران وجود دارند که با پخش انواع الکترود با قیمت مناسب شناخته شده اند. وبه همین دلیل کانون مراجعه گسترده بسیاری از خریداران هستند.
این نمایندگی های فروش  که تجارت الکترود با بهترین قیمت را انجام می دهند معمولا به صورت حضوری و یا اینترنتی محصولات را در اختیار مشتریان قرار می دهند و مشتریان می توانند با توجه به نیازشان سفارش انواع کالا را بدهند. که الکترود های جوشکاری با توجه به کار برد های متفاوتی که دارند در بسته های مختلف بر اساس موارد زیر قرار می گیرند.

 1. تعداد الکترود جوشکاری
 2. وزن الکترود جوشکاری
 3. سایز الکترود جوشکاری

موارد بالا هر کدام دارای انواع مختلفی هستند و خریداران باید بر حسب نیاز خود محصول مناسب را انتخاب کنند.
همچنین در بین تمام مشاغل موجود، تجارت روکش الکترود با درآمد بسیار خوبی که دارد شناخته شده و تمام افراد که با این کار در ارتباط هستند به خودکفایی کامل رسیده اند. قیمت محصولات هم متفاوت بوده و هر کدام بسته به کیفیت و اندازه تغییر می کند.

تولید کنندگان مختلف درتمام کشور تجارت الکترود با بهترین قیمت را انجام می دهند و اهداف مختلفی از تولید این محصولات دارند. که در لیست زیر چند نمونه بارز مشخص شده است.

 • عملکرد قوی
 • تاثیر عالی جوشکاری
 • تولید سیم جوش هایی با روکش های متفاوت
 • مقاومت بالا
 • ضد زنگ
 • اطمینان بالا
 • و غیره

در حال حاضر تولید کنندگان با استفاده از مدرن ترین دستگاه ها و متد های روز دنیا موفق به ساخت سیم جوش هایی با کیفیت بسیار عالی شده اند که از فروش بالایی برخوردار هستند ومحبوبیت زیادی در بین مشتریان پیدا کرده اند.
خریداران می توانند با حضور در دفاتر فروش و یا تماس با نمایندگان فروش تمام اطلاعات لازم در رابطه با محصول را کسب کرده و سپس اقدام به خرید کنند.
هم چنین خرید از اینترنت ارزان تر بوده و باعث حذف هزینه های جانبی و واسطه ها نیز می گردد.

 

صادرات الکترود درجه یک

صادرات الکترود درجه یک ایران در عرصه تولید انواع الکترود توانسته است گام های بلندی بردارد. تولید الکترود E6012  که یک نوع از این محصول است با کیفیت بالا در کارخانه معتبر ایرانی تولید و صادر می شود. برای ساخت این محصول از مواد اولیه مرغوب استفاده شده است. همچنین با وجود دستگاه های پیشرفته و متخصصین، این محصول با کیفیت هر چه بیشتر تولید و عرضه می شود.

خوش بختانه ایران در زمینه تولید الکترود درجه موفقیت های زیادی کسب کرده و به عنوان بزرگترین صادر کننده الکترود درجه یک در منطقه شناخته شده است. نکته مهمی که باعث شناخته شده الکترود های جوشکاری شده، کیفیت و قیمت مناسب آن می باشد.
متخصصان ایرانی با استفاده ز مواد اولیه با کیفیت توانسته اند الکترود های جوشکاری متنوعی با کیفیت عالی تولید کنند و محصولات داخلی را به سایر کشور ها صادر کنند.

مثلا E6012 یک نوع از الکترود ساخته شده در کارخانجات ایرانی است که با صادر به سایر کشور ها توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند.
البته تنها وجود مواد اولیه مرغوب برای تولید، محصولی با کیفیت کافی نیست، وجود دستگاه های پیشرفته در کنار استفاده از آخرین متد های روز دنیا در ساخت محصول نیز بسیار مهم بوده و نقش حیاتی در خلق محصولی با کیفیت دارد.

امروزه تولید نوع جدیدی از الکترود های جوشکاری با استفاده از فناوری نانو صادرات الکترود درجه یک را با افزایش رو برو کرده و مشتریان زیادی برای خرید این الکترود های جدید با تولید کنندگان داخلی ازتباط برقرار کرده اند. این الکترود های قلیایی که روکش آنان در رطوبت 80% و به مدت 9 ساعت ساخته می شود ، جوش آنان دارای مقداری هیدروژن بوده و پایداری بالایی دارد.

از نوع دیگر الکترود های جدید که سهم بزرگی در صادرات الکترود درجه یک دارند الکترود های AMA1470JA می باشد که مقاومت بسیار بالایی در برابر پوسته شدن دارد داشتن قوسی نرم از ویژگی های دیگر آن است و هزاران نوع دیگر الکترود که هر کدام برای نیاز خاصی ساخته شده و از کیفیت عالی برخوردار هستند.

اگر خریدار سیم جوش درجه یک صادراتی هستید، برای خرید انواع این تولیدات، با کیفیت بالا و قیمت های ارزان و اقتصادی می توانید از طریق نمایندگی های ،برندهای تولید کننده و همچنین مراکز فروشگاهی که در بازارهای تخصصی و محلی فعال هستند، خرید خود را انجام دهید. در سال‌های اخیر وجود نوسانات بازار داخلی، قیمت انواع سیم جوش را دچار نوسان و افزایش کرده است. اگر به دنبال خرید محصولات دارای کیفیت بالا و در عین حال قیمت اقتصادی و مناسب می باشید، می توانید خرید از طریق مراکز فروش مستقیم را تجربه کنید. این مراکز محصولات را به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانجات (تولید کننده مبدا) تهیه می کنند که در این حالت به دلیل حذف واسطه‌ها،محصولبا قیمت ارزان به دست مشتری می رسد.

فروش الکترود با ارسال فوری

فروش الکترود با ارسال فوری

 

در حال حاضر تولید کنندگان بسیاری در کشو فعالیت می کنند که با تولید انواع سیم جوش و پخش عمده محصولات با کیفیت عالی و قیمت پایین، محصولات خریداری شده را با ارسال فوری به مقصد می رسانند. و دیگر نیازی به مراجعه شما به دفاتر فروش نیست.
شما خیلی راحت می توانید با تماس با نمایندگان فروش و یا خرید اینترنتی محصول را درب منزل تحویل بگیرید.تنها مورد مهم که باید به آن توجه کنید این است که محصولی مناسب را انتخاب نمایید.

در واقع انتخاب الکترود مناسب به نوع قطب و حالت درز جوش بستگی دارد. مثلا یک شکاف v  شکل با زاویه کمتر از 35 درجه و با قطر زیاد، معمولا برای ردیف اول گرده جوش استفاده می شود. تا کاملا شکاف بین دو قطعه را پر کند ولی در صورت استفاده از سیم جوش با قطر زیاد، باعث ایجاد تفاله در ریشه سیم جوش شده و باعث کاهش مقاومت و طول عمر آن می گردد.
در واقع هر الکترود بر اساس پوشش به دسته های مختلفی تقسیم می شود که هر کدام برای کار خاصی مناسب هستند.

 • الکترود با پوشش اسیدی
 • پوشش شامل اکسید ها، کربنات ها ،منگنز، آهن و مقداری سیلیسیم است.
 • تولید سرباره حجیم و روان
 • سهولت جدا سازی روی جوش از سرباره
 • و غیره

در انتها شما را دعوت می نماییم که انیمیشن مربوط به جوشکاری تیگ آرگون را در زیر مشاهده نمایید:

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.