عروسک روسی 25 سانتی با نام ماتریوشکای سرو صدا به پا کردند

به این اسباب بازی ها ماتریوشکا نیز می گویند و آنها در اشکال، اندازه ها و تعداد قطعات در هر مجموعه وجود دارند و عروسک روسی 25 سانتی هستند و نه تنها به عنوان دکوراسیون زیبا هستند، بلکه ابزاری عالی برای آموزش مفاهیم آموزشی هستند.

ایده های فهرست شده در زیر برای کودکان نوپا تا کودکان ابتدایی دبستانی طراحی شده است و شما می توانید هر ایده را بپذیرید و آن را چالش برانگیزتر کنید یا حمایت بیشتری ارائه دهید (بسته به نیاز فرزندتان) من چند مثال در مورد نحوه انجام این کار برای شما آورده ام! از آنجایی که این اسباب بازی برای آموزش مفاهیم مختلف سازگار است، یک فعالیت یادگیری خواهر و برادر عالی است.

عروسک های تودرتو روسی برای آموزش فعالیت ها برای بچه ها
1. برای شروع از ابتدا، ماتریوشکاها برای آموزش مفاهیم NUMBER و شمارش عالی هستند.
فقط از فرزندانتان نخواهید هر قطعه را بشمارند، بلکه اعداد را نیز به آنها بدهید! می توانید چند مجموعه را با هم ترکیب کنید تا به اعداد بالاتر برای کودکانی که قبلاً اعداد 1-5 را تسلط دارند، برسید.

عروسک روسی 25 سانتی

اگر یک دسته مجموعه دارید، مانند 3 مجموعه ماتریوشکای 5 تکه، حتی می توانید از آنها برای ضرب اولیه استفاده کنید. امکانات بی پایان هستند!

2. همچنین برای اجازه دادن به بچه ها برای تمرین مهارت های حرکتی ظریف عالی هستند.

باز و بسته کردن این مجموعه های کوچک به هماهنگی و عضلات دست نیاز دارد و بعضی از ست ها راحت تر از بقیه هستند، اما با تمرین، هم کودک 2 و هم 5 ساله من می توانند آنها را به طور مستقل باز و بسته کنند.

3. سپس کلاسیک، ORDERING یا SEQUENCING بر اساس اندازه وجود دارد.

فرزندان خود را تشویق کنید تا آنها را از بزرگ به کوچک و کوچک به بزرگ مرتب کنند و اگر کودک 5 ساله من آنها را از بزرگ به کوچک مرتب کند، ممکن است بگویم: “آیا می توانید آنها را از کوچک به بزرگ مرتب کنید؟” همچنین می‌توانم بگویم: «چقدر سریع می‌توانید ماتریوشکاها را جمع‌آوری کنید و آنها را از کوچک‌ترین به بزرگ‌تر مرتب کنید».

به این ترتیب، به او یک جهت 2 قدم داده می شود، می تواند مهارت های حرکتی ظریف خود را تمرین کند و بر اساس اندازه مرتب شود، در حالی که با مسابقه دادن ساعت، چالشی را دریافت می کند!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.