شال بافتنی مردانه مذهبی را می توانید مشاهده نمایید

روسری ها در طول تاریخ نام ها و نام های مختلفی داشته اند و رومیان باستان به عنوان سوداریوم از آنها برای پاک کردن عرق از روی صورت خود استفاده می کردند و فرانسوی‌های قرن هفدهمی به‌عنوان کراوات، شال بافتنی مردانه را مانند کراوات می‌پوشیدند.

انواع دیگر روسری ها نیز به عنوان لباس های مذهبی، به عنوان سپر در برابر گرد و غبار و باد و برای نشان دادن درجه توسط پرسنل نظامی استفاده می شده است.

امروزه بیشتر مردم برای گرم ماندن در زمستان روسری می پوشند و بله، استایل مهم است، اما هدف اصلی روسری گرم نگه داشتن گردن است  و برای محافظت از جاهایی که کت و کت زمستانی نمی تواند.

این روسری ها در انواع پارچه ها، از ابریشم گرفته تا پشم بره، نخ و ترمه وجود دارند که حداقل یکی از آنها مطمئناً با استایل شما مطابقت دارد.

شال بافتنی مردانه

اگرچه ناگفته نماند که دستکش و کلاه از ضروریات هوای سرد هستند، یک شال گردن بافتنی فوق‌العاده دنج افزودنی خوبی است و بهترین روسری‌های زنانه در واقع نه تنها صورت و گردن شما را در برابر بادهای سرد محافظت می‌کنند، بلکه مانع از نفوذ بادهای قطبی به جلوی کت شما می‌شوند.

وقتی همه ما محدود به کت‌های پف‌کرده و لباس‌های مقاوم در برابر آب‌وهوا مانند چکمه‌های بارانی هستیم، یک روسری عالی می‌تواند ظاهر زمستانی را هم از نظر زیبایی‌شناختی و هم از نظر کاربردی جلوه دهد.

در اینجا یک نکته ویدیویی وجود دارد که به شما آموزش می دهد چگونه در زمستان امسال روسری ها را ببندید تا با لباس های معمولی خود هماهنگ شوید.

روسری در ده فصل گذشته ستون اصلی دنیای مد بوده است و بدیهی است که اینجا باقی مانده است و این روسری‌ها اگر می‌خواهید سرمایه‌گذاری اکسسوری‌ای داشته باشید که هرگز از مد نمی‌افتد، عالی هستند.

ممکن است روسری‌های پشمی را بشنوید که به عنوان «درخت» توصیف می‌شوند و این بیشتر به بافت اشاره دارد تا به متریال و یک روسری کلفت کاملاً حجیم یا ضخیم است و معمولاً با استایل کژوال بهترین پوشیدن را دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.